Yalan söyleyerek, duyguları saklayarak ilerlemek saçmalıktır. Cinsel ilişkilerde böyle bir tarzda Esenyurt escort iletişimi kurmanın kime ne faydası var acaba merak ediyorum? Kendisini para vermiş olduğundan ötürü ilişkide hissetmeyen beylere söylüyorum. Sevmeyi bilen yatakta cinsel açıdan ilişki kurmayı bilen erkek her konumda kadını ile güzel dakikaları yaşar. Duygusal ve samimiyet dolu yatak ilişkilerini veriyorum. Amaçladığım ilişkilerimde bunların olmasını şart görüyorum. Kendimi gerçekleştirmek için buradayım. Bana ait olan ama sürekli saklamak zorunda kaldıklarım var. Biliyorum senin de var ve senin de var! Herkesin var. Bu durum yalnızca bu platforma gelmiş olan kadınların ya da erkeklerin işi değildir. Herkesin içerisinde kendisine bile söylemekten çekindiği ama çok istediği belirli istekleri vardır.
Burada yer alan kadınların ve erkeklerin bir farkı var. O da tabii ki kendilerini gerçekleştirme arzularıdır. Ben ve sen aslında cesaretliyiz. Onlar kendilerine hiçbir şeyi açmıyorlar. Kendilerinden bile saklanarak bir şeyleri yapmaya çalışıyorlar. Oysa ikimiz kendimize açılıyoruz. Sen bana ben sana! İlişkinin tam da olması gerektiği şekilde olacak her şey. Ben kendi isteklerimi açarken senden de aynı detayları görmek istiyorum. İki kişilik bir gösteri halinde iletişim halinde olsun diliyorum her şey. Monolog halini almış olan hiçbir şey çok uzağa gitmez. Para alıp paranın karşılığını vermek bir diyalog değildir. Tek kişilik gösteridir. Ama iki tarafın da verici olduğu bir ilişki gerçekten de diyalog oluşmasını sağlıyor. Bunu yapabilmek de paradan fazlasını gerektirir.
Bende mevcut olan bu dünyaların karşılığını para ile veremiyorsunuz beyler. Gecelerimizin içerisine aşılamış olduğum aşkın boyutunu sürekli taşımak arttırmak istiyorum. Vereceklerimin karşılığında beni daha iyi anlayacaksınız. Konuşarak başlayalım mı? Gel istiyorum biraz konuşalım ve birbirimizin aslında genel itibari ile neler olup neler olmadığını konuşalım. Kafa açan bayan bir konuşma ya da sohbet olmuyor bebeğim inan bana. Aksine çok ilgi çekici olacaktır. İlgi çekici olan boyutu da cinsellik ile ilgili olan gizli bölümleridir. Seninle ilgili olan bu bölgeleri bugüne kadar kimse açmaya cesaret edemedi ya da beceremediler eminim ki.