Bu yolculuğa benimle birlikte başlayan erkekler benimle devam ederler. Denemelik görüşmeler yapıyorum biliyorsunuz ki. Tabii ki saatlik formda kullanıyorum. Yani görüşmelerimi yaparken ücretsiz deneme kapısı açmıyorum. Gecelik Esenyurt escort görüşmelerim benim için gerçek bir görüşmedir. Ancak saatlik yaptığım görüşmelerim de var. Fakat dediğim gibi bu tarz görüşmelerimi bir görüşme tadından çok, denemelik yapmaktayım. Partnerim ile birbirimize yakınlaştığımız ve tanışmaya başladığımız yerlerdir. Bu saatlik olan görüşmelerimde yeterli olarak birbirimize ısınırsak, o vakit daha farklı şeyleri yapıyorum. Bunun için iletişim konusunda aktif olmalıyız zaten. İlişkilerimde partnerim ile olan yakınlığımı iletişimimizin aktifliği sayesinde koruyoruz ve kuruyoruz. İletişimde herhangi bir şekilde pasif kalırsak birbirimizden çok uzaklaşıyoruz.

Kendi kendisine aksın diye beklediğiniz ilişkilerin pek de başarısı yok. Pasif olarak değil de gerçekten kendimizi vermiş olduğumuz ilişkilere adım atmak zorundayız. Bu açıdan ilişkinin içerisine gelen her erkek ile gerçekten de yakın bir sohbet kurmaktayım. Sohbetimin tadını verecek olan ilk şey ilk tanışma sorularıdır. Bu tarz şeylere çok dikkat ediyorum. Yapım gereğince partnerime yakınlaşmak istiyorum. Kendimi partnerimden uzakta hissettiğimde bu beni rahatsız ediyor. Aramızda bir duvar varmışçasına hislere kapılmak istemiyorum. Sorularıma samimi yanıtlar aldığımda mesela ben kendimi daha rahat hissediyorum. Ve partnerim ile olan yakınlığımın çok daha uzun süreceğini düşünüyorum hemen.

Sizler de bana çeşitli tanışma soruları sorabilirsiniz. Her türlü sorunuza karşılık veriyorum yanıt veriyorum. Özel kimlik bilgilerini paylaşmadığımı söylüyorum. Bu konunun dışında istediğiniz şeyi sorabilirsiniz. Yanıtlamaktan kaçınmam. Yataktaki tercihlerimi tartışırım sizlerle ve neler oldurabiliyorum konusunu tartıştırım. Ve bu konular zaten cinsel ilişkilerimizin oluşması açısından en önemli konularımızın başında yer almaktadır. O sohbeti salt kahve muhabbetine dönüştürmek istemiyorum. Tanışmak için demiştik değil mi? O halde tanışmak için birbirimize alanlar tanıtmalıyız diyorum. İki kişinin aktif açıdan sorular sorarak birbirlerini tanımaya başladıkları kalitenin adresi olan ilişkiler bu şekilde ortaya çıkıyor işte. Senin adına yapabileceklerimin hiçbir şekilde sınırı da yok bunu bence göreceksiniz. Gecenin aktif dünyasını paylaşmaya başlayalım mı birlikte?