Erkekler bu işi birazcık daha maç olayı gibi görürler. Sanki bir nevi müsabaka varmış gibi düşünürler. Bir de bu müsabakanın tek taraflı olmaması da komik bence. Çünkü diğer taraftan kendi penis boyutlarını, kendi yaşattıklarını falan sürekli kıyaslamak için uğraşıyorlar. Misal veriyorum yanıma gelen erkeklerle arada işte sohbet ediyoruz. Sadece seks ile geçmiyor tabii ki vaktimiz mesela. Bunun üzerine konuşabiliyoruz. Bazen gerçekten de erkeklerin saçma sapan soruları ile baş başa kaldığım da oluyor. Mesela bana ne kadar iyi performans çıkardığını söylemek adına böyle çeşit çeşit kendisini kanıtlamaya çalışıyor. Penis boyutunun nasıl olduğunu bir kadın olarak benden duymak istiyorlar. Ben de elbette erkeklerin o erkeksi olan içgüdülerine asla karşı çıkmam. E sonuçta diğer taraftan da bana para veren erkekler bunlar öyle ilk defa tanışıklığımın olduğu erkekler falan değiller ki. O yüzden de onları kendime bağlamak zorunda olduğumu da biliyorum.

Verdikleri para onlarla birlikte kaliteli seks ilişkileri yaşamama neden olduğu kadar onlarla olan güzel sohbetlerimi de sağlıyor. Erkeklerin bu olayı bu kadar kompleks haline getirmelerine şaşırmıyorum. Biraz daha farklı düşünüyoruz bu konularda çünkü. Kadınlar olarak bizlerin tercihleri mesela Beylikdüzü escort ilişkilerimizin sürecinde kendisini gösterir. Çok yakışıklı bir erkeğe her şeyimizi bırakmadığımız gibi düşünebilirsiniz. Yakışıklı, penisi büyük olan, zengin olan ya da karizmatik olan bir erkek ilk adım konusunda çok şanslıdır. Fakat ilk adım her şey demek değildir. Bir kadınla yaşayacaklarının en büyük kısmı ilk adımdan sonrasıdır.

İlk adımı başarılı attıktan sonra kadın üzerindeki gerçek kimliğini yapacaklarınla belli etmeye başlarsınız. Zaman içerisinde bir kadın artık sizin notunuzu kendi kafasında vermeye çalışır. Kendi kafasında siz mesela iyi sevişen bir erkek olursunuz. Ya da mesela karizmatik olan ama bu karizmasını işlerde de göstermeyi bilen bir erkek olursunuz. Bu yüzden sizin sadece olayı matematiksel olarak ölçmenize şaşmıyorum. Yakışıklı olan kazanır gibi bakıyorsunuz. Ya da büyük penis de yeterli olarak görüyorsunuz. Her şeyin anlamını bu tarz nicelikler ile ölçmeye çalışıyorsunuz.